Rehabilitacja pocovidowa

Dom Seniora

Prywatny Ośrodek

Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

dowiedz się więcej

Projekt i wykonanie LAR     wszystkie prawa zastrzeżone

 Kontakt

Oferta

O firmie

Główna

NIP: 691 140 28 35 , Regon: 390651726

59-241 Legnickie Pole, Biskupice 16

K.J. Trans-Med  Marek Świstak

www.poro-care.pl

dowiedz się więcej

WSPIERAMY RODZINY

W PROFESJONALNEJ OPIECE NAD BLISKIMI

Rehabilitacja pocovidowa

 

Przebycie choroby wywołanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 może wywołać powikłania, na które narażone są zwłaszcza osoby w podeszłym wieku. Właśnie dlatego w naszej placówce możliwa jest rehabilitacja pocovidowa, która ma na celu jak najszybsze doprowadzenie tzw. ozdrowieńców do pełniej sprawności. Działamy kompleksowo, podnosząc ogólną wydolność zarówno układu oddechowego, jak i całego organizmu, a także zwiększając tolerancję wysiłku fizycznego oraz eliminując bóle stawów, bóle mięśniowe czy zaburzenia lękowe i depresyjne. Nasi Pensjonariusze mogą na nas liczyć.

Opieka dla osób starszych

Idealna opieka dla Seniora

 

Oferujemy Seniorom komfortowe pokoje dwu- i trzyosobowe, w których czują się zarówno komfortowo, jak i bezpiecznie. To niezwykle ważne, by nasi Pensjonariusze mogli liczyć także na siebie nawzajem – to aktywizuje ich na co dzień, przynosząc jednocześnie mnóstwo radości. Taka opieka dla Seniora to jednak nie wszystko, naszym podopiecznym udostępniamy możliwe dla nich aktywności:

- prowadzenie własnego ogródka kwiatowego i / lub warzywnego,

- zajęcia muzyczne,

- zajęcia plastyczne.

Rehabilitacja osób starszych

Fachowa opieka lekarska

 

Wsparcie naszych Seniorów jest bezpośrednio nadzorowane przez lekarza internistę, który przyjmuje na miejscu w naszym Prywatnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Opiekuńczym. Ze szczególną uwagą przyglądamy się każdemu mieszkańcowi, gdyż wiemy, jak ważna jest indywidualna terapia. Ściągamy z barków rodzin konieczność zakupów leków na receptę, środków pomocniczych i wszystkich innych, które potrzebne są osobom starszym do codziennego funkcjonowania. Nasz dom seniora to wykwalifikowana kadra, która otacza pełną opieką każdego, kto zdecyduje się na pobyt tutaj.

Pokój w prywatnym domu seniora

Rehabilitacja osób starszych

 

Niesiemy pomoc naszym Seniorom każdego dnia. Podajemy leki, pomagamy w toalecie, spożywaniu posiłków, umawiamy wizyty u specjalistów. Jesteśmy skupieni na zabezpieczeniu wszystkich potrzeb naszych podopiecznych. Co istotne, Dom Seniora posiada nowoczesne zaplecze usprawniające i rehabilitacyjne umożliwiające naszym Podopiecznym jak najdłużej cieszyć się samodzielnością i sprawnością. Dobrze wiemy, jak ważna jest rehabilitacja osób starszych i pod tym kątem układamy plany dnia naszych Pensjonariuszy. Wszystkie aktywności i zajęcia ruchu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości Seniora.

Wykwalifikowana kadra w domu seniora

Smaczne i zdrowe posiłki

 

Posiłki dla Seniorów przygotowujemy na miejscu w naszej kuchni, która zapewnia tak ważną dla osób starszych zbilansowaną i odżywczą dietę. Dbamy o to, by wszystkie nasze dania były nie tylko smaczne, ale też przygotowywane z pasją. Dzięki temu dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz pozwalają czerpać radość z posiłków. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni byli zaopiekowani i czuli atmosferę ciepłego, przytulnego domu. Profesjonalna opieka dla osób starszych to najlepsze, co może się trafić naszym Seniorom w jesieni ich życia – zapraszamy.

Dom opieki

Dom Seniora

 

Nasza placówka otacza troską i szacunkiem ludzi, z myślą o których powstała. Podopiecznych odwiedzających nasz dom opieki traktujemy jak rodzinę, dzięki czemu w ośrodku panuje wyjątkowa i radosna atmosfera, a Seniorzy czują się u nas jak w drugim domu. Dom Seniora to miejsce idealne dla osób borykających się z samotnością, wymagających stałej opieki oraz przewlekle chorych. Ta placówka jest dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Posiadamy świetnie przygotowane i bezpieczne pokoje oraz przepiękny ogród, o który mogą dbać, i z którego mogą korzystać nasi Seniorzy.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w życiu Seniorów jest integracja, dlatego dysponujemy wspólną przestrzenią dla Pensjonariuszy. Jest to miejsce przeznaczone do wspólnych rozmów czy oglądania ulubionych programów telewizyjnych. Zapewniamy także możliwość podejmowania aktywności powiązanych z dotychczasowymi zainteresowaniami emerytów. Nasz Dom Seniora to opieka całodobowa. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę medyczną. Nasi opiekunowie pomagają nie tylko przy czynnościach dnia codziennego, ale także przy umawianiu i odbywaniu wizyt u zewnętrznych dostawców opieki zdrowotnej.

Całodobowa opieka w domu seniora

REHABILITACJA  POUDAROWA

CAŁODOBOWA OPIEKA OSÓB STARSZYCH

Opieka dla osób starszych

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Seniora, który został stworzony z myślą o niesieniu pomocy osobom w podeszłym wieku, a także osobom schorowanym i niepełnosprawnym. Uważamy, że każdy zasługuje na uwagę oraz godne spędzenie jesieni swojego życia. Prywatny dom opieki ma zapewnić osobom starszym komfortowe warunki pobytu oraz poczucie pełnego bezpieczeństwa. Nasza profesjonalna kadra dokłada na co dzień wszelkich starań, aby nasi Pensjonariusze cieszyli się ciepłą, domową atmosferą, a czas spędzany w ośrodku opiekuńczym był maksymalnie wykorzystany na rehabilitację oraz ulubione aktywności Seniorów.

 

Cały teren naszego ośrodka wraz z otaczającym go ogrodem jest dostosowany do potrzeb Pensjonariuszy, dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce do miłego spędzania czasu zarówno wewnątrz niego, jak i na świeżym powietrzu. Cały dom opieki wyposażony jest we wszelkie udogodnienia ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Oferowana przez nas opieka dla osób starszych obejmuje wygodnie urządzone pokoje, wspólne przestrzenie dla aktywnych oraz odpowiednie zaplecze rehabilitacyjne. Pobyt w naszym ośrodku sprzyja więc rozwijaniu własnych pasji Seniorów, pielęgnowaniu umysłu i ciała oraz zawiązywaniu przez nich nowych znajomości.

Prywatny Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

DOM SENIORA